دانستنیهای خواب - کالای خواب

باکس جک دار

باکس جک دار

باکس جک دار منجر به استفاده از فضایی می شود که هیچ مزاحمت اشغال فضایی برای وسایل اطراف باکس به وجود نمی آید.

باکس جک دار

برتری باکس جک دار

با توجه به مسائل خاصی که در مورد پیدایش آپشن های مختلف در قسمت باکس کشودار بررسی کردیم به همان دلایل البته در این نوع باکس به علت فضای کلی و ساختاری اتاق خواب ممکن است بخش قابل ملاحظه ای از این فضا توسط سایر مبلمان و وسایل اتاق خواب اشغال شده باشد، در این مورد می توان از فضای سه بعدی داخل باکس بهره مند شد. در واقع از فضای بیشتر که هیچ مزاحمتی برای اطراف باکس و فضای خارج از قلمروی باکس ندارد استفاده مفیدتری خواهد شد. باکس جک دار منجر به استفاده از فضایی می شود که هیچ مزاحمت اشغال فضایی برای وسایل اطراف باکس به وجود نمی آید و در هر شرایطی می توان از داخل فضای داخل باکس بهره‏مند شد. نکته قابل ملاحظه این است که کل فضای داخل باکس در این نوع باکس بدون هیچ گونه پرتی قابل استفاده می باشد. چون در کشوها فقط فضایی معادل ۷۰ در ۴۵ در ۲۰ سانتی متر قابل استفاده بود در حالی که در باکس جک دار بسته به سایز باکس همه فضای داخل البته با ارتفاع بالاتر قابل استفاده است.

مشخصات باکس جک دار

باکس جک دار نیز می تواند مانند باکس کشودار دارای یک فریم چوبی باشد ولی از آنجایی که باید دارای جک و یک درب فلزی باشد و توسط اتصالات به چوب MDF متصل شود بسیار غیر استیبل بوده و بعد از مدتی حتما به صدا می افتد. بنابراین کلاف فلزی هم پیوسته تر و هم دارای اتصالات قوی تر و سبک تر و قابل حمل تری می‏باشد. رویه کوبی پارچه و چرم روی کلاف فلزی به مراتب زیباتر و مستحکم تر روی باکس چوبی انجام می شود.

کاربرد باکس جک دار

وجود جک در باکس ها انقلابی در این صنعت ایجاد کرده است. به قولی می توان گفت که فضای داخل اتاق خواب را دو برابر کرده است و حتی فضاسازی داخل باکس در مدل های مختلف می تواند از تنوع ساختاری و موارد استفاده متعدد داشته باشد. مثلا اگر فضای داخلی باکس را جداسازی کنید می توانید به عنوان کمد لباس، کمد کفش، کمد چتر یا وسایل کوهنوردی از ان استفاده کنید و اگر تقسیم بندی را انجام ندهید می توانید داخل باکس را با کالای خواب یا لباس های فصلی پر نمایید.

این تنوع در استفاده  و طراحی و فضاسازی همه در جهت آسایش افراد مصرف کننده این وسایل هستند و همین موجب تولید محصولات با امکانات بیشتر می شود.

تشک و کالای خواب تک ارائه دهنده انواع  تشک و کالای خواب با بهترین کیفیت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید تشک با شماره موبایل ۰۹۱۹۵۸۰۰۰۶۰  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *