دانستنیهای خواب - کالای خواب

تاثیر وزن بر انتخاب تشک | تشک مناسب افراد چاق و لاغر

تاثیر وزن بر انتخاب تشک

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب تشک، وزن افرادی است که از تشک استفاده می کنند.

تاثیر وزن بر انتخاب تشک

درواقع این عامل باعث می شود که عمر تشک شما تضمین شود و مهمتر از این موضوع، سلامتی فردی است که از تشک استفاده می کند. اگر تناسب این دو رعایت نشود، باعث تداخل در خواب و ایجاد حالات عصبی بسیار خطرناک در افراد می شود. هم کمپانی های تولید کالای خواب و هم فروشندگان در تولید و عرضه کالای خواب بخصوص تشک، باید به این نکته توجه کامل داشته باشند که اعتبار شرکت تولید کننده حفظ شود و سلامت خریدار محترم تضمین گردد که تبعات این موضوع هم اقتصادی خواهد بود و هم از لحاظ شرعی و عرضه بازار دچار خطا و گناه خواهیم شد.

انتخاب تشک با توجه به وزن

افراد با وزن بین ۵۰ تا ۷۰ کیلوگرم (البته پایین تر از این وزن ها هم مشکلی ندارد)، به شرطی که سن آنها بین ۵ تا ۴۰ سال باشد وشرایطی مثل دیسک کمر، دیسک گردن و گودی کمر نداشته باشند، بهتر است از تشک هایی با مزاج خوابی نرم تا مدیوم استفاده کنند.

تشک فنری و طبی فنری

این تشک ها به تشک های فنری و طبی فنری ساده معروف هستند.

تشک فول طبی فنری

افرادی که بین وزن ۸۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم هستند باز هم به شرطی که مشکل حاد در در محدوده کمر و گردن نداشته باشند، یا در شرایطی که خواب تمام طبی را نمی پسندند، بهتر است مدل هایی با نام اصطلاحی بازار به فول طبی فنری، فنر میکرو، فرست کلاس، فنر دوبل یا مدیکال فنری استفاده کنند.

هرکدام از افراد که تا الان از لحاظ وزنی معرفی شدند، می توانند تمام ویژگی های مربوطه را داشته باشند اما به علت عواملی که به وزن تاثیرگذار نیستند مثل کهولت سن، مشکل کمر، جغرافیایی که در آن زندگی می کنند و الگوی زندگی و عادت خوابی، ممکن است با هر وزنی از دسته تشک های تمام طبی استفاده نمایند.

تشک تمام طبی

ویژگی این دسته تمام طبی این است که محدوده وزنی ندارد. جزو خواب های سفت به شمار می آید که اصطلاحا به آنها خواب های ژاپنی هم گفته می شود. دارای تحمل وزن بالا هستند و برای امراض کمر و گردن فوق العاده هستند.

تشک و کالای خواب تک ارائه دهنده انواع  تشک و کالای خواب با بهترین کیفیت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید تشک با شماره موبایل ۰۹۱۹۵۸۰۰۰۶۰  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *