دانستنیهای خواب - کالای خواب

تاثیر سن بر انتخاب تشک

تاثیر سن بر انتخاب تشک

یکی از عوامل مهم در انتخاب تشک، عامل سن است. زیرا این عامل شرایط خاصی را در زندگی افراد ایجاد می کند و در آن مقطع زمانی توجه به آن ضروری است.

تاثیر سن بر انتخاب تشک

انتخاب تشک در بازه سنی مختلف

تشک مناسب نوزادی تا کودکی و نوجوانی

در این بازه زمانی با توجه به اینکه افراد دارای وزن بین ۳۰ تا ۶۰ کیلوگرم هستند و اغلب مشکلات مربوط به گردن و کمر ندارند، تشک نرم، مدیوم و طبی فنری مناسب آنها است.

تشک مناسب برای سن ۱۸ تا ۴۵

این سن جزو متنوع ترین بازه های سنی در انتخاب تشک است. در این بازه علاوه بر سن وزن نیز در انتخاب تشک موثر است. این بازه سنی متنوع ترین وزن افراد را شامل شده و متوسط جامعه را تشکیل می دهد. بنابراین متوسط ترین نوع خواب مانند فول طبی فنری، خواب های اولترا، خواب های فنر دوبل، یا خواب های پددار بهترین گزینه برای این افراد است. افراد متاهل لازم است تشکی متناسب بین هر دو فرد انتخاب نمایند که مشاوره فروشندگان در زمینه موثر است.

تشک مناسب برای افراد ۴۵ سال به بالا

این رده سنی افراد مینسال تا کهن جامعه را تشکیل می دهد که افراد یا دارای مشکل کمر و گردن بوده یا مستعد آن هستند. بنابراین برای پیشگیری بهتر است از خواب های تمام طبی، پدیک و مدیکال بهره ببرند.

همانطور که می دانیم خواب های طبی دو نوع هستند:

پدیک یا هارد و مدیکال یا مدیم

انتخاب این دو نوع خواب بسته به مزاج خوابی بوده و تفاوتی ندارد.

تشک و کالای خواب تک ارائه دهنده انواع  تشک و کالای خواب با بهترین کیفیت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید تشک با شماره موبایل ۰۹۱۹۵۸۰۰۰۶۰  تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *